Офіційний представник України у:

Голови відокремлених підрозділів

Олександр Іванович Сердюк 
Клінічний санаторій Курорт Березівські мінеральні води» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», головний лікар.
Інформація

Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», головний лікар. Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я.

Доктор медичних наук, професор, Академік Української інженерної Академії за секцією «медична інженерія».

Тел.роб.; (057) 700-33-16.
Факс; (057) 712-20-27.
Моб.телефон: 067-571-11-86.
e-mail: serdjuk.a.i@gmail.com, berminvodu@mail.ru

Резюме; Фахівець в галузях: реабілітаційної медицини, організації охорони здоров’я, курортології, медико-психологічної реабілітації із 40-річним стажем, автор понад 300 опублікованих наукових праць, в тому числі монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій тощо.

 
Мирослава Володимирівна Брикульська 
Кіровоградська обласна лікарня Завідувач фізіотерапевтичного відділення
Інформація
BRYKULSKA MYROSLAVA
Кандидат медичних наук
+39 067 520 44 65
Закінчила Одеський медичний інститут. Навчалася в аспірантурі на кафедрі фізіотерапії та курортології Харківської академії післядипломної освіти та здобула ступінь кандидата медичних наук. Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії ДОЗ ОДА. Старший викладач Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна. Керівник та викладач курсів з фізіотерапії та масажу підвищення кваліфікації сестер медичних ЛПЗ Кіровоградської області.
 
Ігор Борисович ПАШКОВСЬКИЙ
Пашковський Ігор Борисович трудову діяльність розпочав у 1981 році робочим Верхньодніпровської взуттєвої фабрики, Дніпропетровська обл.
Інформація
slavutich-5@yandex.ru
097-565-89-29
  • З 1982 – 1989р.р. – слухач підготовчого відділення, студент Дніпропетровського медичного інституту, за спеціальністю лікувальна справа.
  • З 1989 – 1990 р.р. – лікар-інтерн Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечнікова.
  • З 1990 – 1991 р.р. займав посаду лікаря-терапевта в санаторії „Славутич”.
  • З 1991 – 2003 р.р. був переведений на посаду лікаря-психотерапевта санаторію „Славутич”.
  • З 2003 року і по теперішній час – головний лікар ДП „Санаторій „Славутич” ЗАТ „Укрпрофоздоровниця”

За час роботи на займаних посадах зарекомендував себе високо кваліфікаційним фахівцем в галузі охорони здоров’я, грамотним, вимогливим керівником. Завдяки добрим організаторським здібностям Пашковського І.Б. санаторій „Славутич” став одним з найкращих в санаторній системі ЗАТ „Укрпрофоздоровниця”. Під його керівництвом в санаторії забезпечено високу якість діагностики та лікування хворих завдяки впровадженню сучасних досягнень медицини. Пашковський І.Б. є заслуженим лікарем України, автором ряду друкованих наукових праць, має науковий ступінь кандидата медичних наук. За особистий вклад в розвиток санаторного-курортного лікування нагороджений нагрудним знаком ЗАТ „Укрпрофоздоровниця” „ВІДЗНАКА”, Почесними грамотами.

Пашковський І.Б. працездатний, комунікабельний, чуйний і уважний до людей, принциповий, послідовний в роботі, самокритичний. Глибокі наукові знання, величезний професійний досвід, організаторський талант Пашковського І.Б. забезпечують високу ефективність роботи санаторно-курортного закладу, створюють оптимістичну перспективу його подальшого розвитку.

 
Олександр Данилович Гавловський 
Генеральний директор Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт»
Інформація
Havlovskyi Oleksandr
Генеральний директор Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», заслужений лікар України, кандидат медичних наук зі спеціальності медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія
Моб. телефон: +380-50-4058000
Лікар вищої категорії з організації і управління охороною здоров'я Олександр Данилович має більше 50 друкованих науково-практичних робіт та навчально-методичних посібників. З 2006 року, під час роботи Гавловського О.Д. на посаді генерального директора підприємство стало лідером санаторно-курортної галузі України, а 17 жовтня 2013 року на сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації Водолікування та Кліматолікування (ФЕМТЕК) у Греції отримало вищу відзнаку міжнародної спільноти фахівців курортної справи -  звання «Кращий курорт світу».
 
Іван Степанович Лемко 
директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр «Реабілітація» МОЗ України»
Інформація

Lemko Іvan Stepanovіch), директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр «Реабілітація» МОЗ України», доктор медичних наук, старший науковий співробітник.
Моб. тел: 0505325701.
Народився 22 серпня 1952 року в с. В. Ремети, Берегівського р-ну, Закарпатської обл. У 1975 році отримав диплом за спеціальністю «лікувальна справа». З 1980-1981р. працював на посаді заступника головного лікаря РАЛ по лікувальній частині в смт. Солотвино, Тячівського р-ну; з 1981 – 1994 – головним лікарем РАЛ в м. Тячів, а з жовтня 1994 року по теперішній час – директор ДУ «НПМЦ «Реабілітація» МОЗ України».
  • В 2000 році – присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.
  • В 2008 році рішенням спеціалізованої вченої ради Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України присуджено науковий ступінь доктора медичних наук.
  • В 2002 році нагороджений Почесною грамотою МОЗ України за багаторічну, сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток медичної науки. В 2010 році нагороджений грамотою Верховної ради України за заслуги перед Українським народом. В 2012 році нагороджений Почесною грамотою МОЗ України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм.
 
Олександр Іванович Токаренко 
Доктор медичних наук, професор. Запоріжська обл
Інформація
Токаренко Олександр Іванович, доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою терапії, фізіотерапії, курортології та профпатології Державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», закінчив з відзнакою лікувальний факультет Запорізького медичного інституту у 1972 році.
Після закінчення інститу працював терапевтом у 6-й міської клінічної лікарні.
У 1974 році на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб Запорізького медичного інституту захистив кандидатську дисертацію на тему: "Серотонін у хворих на гіпертонічну хворобу", потім працював асистентом кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Благовіщенського медінституту.

З жовтня 1977 року Олександр Іванович працює у Запорізький медичній академії післядипломної освіти, спочатку на посаді старшого викладача кафедри клінічної лабораторної діагностики, потім переведений на посаду асистента кафедри терапії
2. З 1995 року він асистент кафедри гастроентерології, 2001 – доцент цієї ж кафедри,
2003 рік – захистив докторську дисертацію на тему "Екзокринна недостатність і лікування хронічного панкреатиту з дискінетичними порушеннями та захворюваннями верхніх відділів шлунково-кишкового тракту".
29 жовтня 2004 року він був переведений на посаду професора кафедри терапії та гастроентерології,
а 12 вересня 2005 рік – на посаду завідуючого кафедри терапії фізіотерапії та курортології.
Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом "Терапія", «Гастроентерологія».
097-730-76-93
doct.sia@mail.ru
 
Ірина Володимирівна Рой 
Київська обл
Інформація

Рой Iрина Володимирiвна, завiдувач вiддiлом i клiнiкою реабiлiтацii Державноi установи"Iнститут травматологii та ортопедii НАМН Украiни".

Учений секретар iнституту. Заслужений лiкар Украiни.

Науковий керiвник понад 20 докторских та кандидатских дисертацiйних робiт. Реабiлiтацiйна клiнiка iнституту вiдповiдае сучасним европейским вимогам.

 
Петро Федорович Колісник 
Вінниціька обл
Інформація

Зав. кафедри медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи

Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова, професор,д.мед.н

Закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова у 1980 р. з відзнакою. Захистив кандидатську дисертацію у 1989 році у Вченій Раді при Харківському мед. Інституті.

Тема: «Пути повышения клинической эффективности нитратов у больных ишемической болезнью сердца». Докторську дисертацію захистив у 2002 році у Вченій Раді при Івано-Франківській медичній академії на тему: «Патологія хребта як ланка патогенезу захворювань внутрішніх органів та фактор їх резистентності до лікування». З 1988 року – асистент кафедри, з 1993 року – доцент. У 2004 році обраний професором кафедри, з 2008 року – завідувачем кафедри внутрішньої медицини №2, з 2013 року очолив кафедру медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи. Грамота МОЗ України і премія (1998 р.). Під керівництвом захищено 3 кандидатських дисертації, 3 НДР кафедри, надруковано 177 статей і тез, 2 методичних рекомендації, 3 підручники, 3 монографії. 17 раціональних пропозицій, 23 патенти.

hystrix21@gmail.com
050-837-40-01
Юрій Олексійович Ромаскевич 
Миколаївська обл. Херсонська обл.
Інформація

Головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини, доктор медичних наук, професор кафедри медико-біологічних основ фізичної культури та спорту Херсонського державного університету.

Заслужений лікар України (2015), Заслужений лікар Автономної республіки Крим (2001), Почесний працівник фізичної культури та спорту України, кавалер ордену «За заслуги» 3-го ступеню.

Голова науково-рекомендаційної ради Асоціації спеціалістів із спортивної медицини та лікувальної фізичної культури України.

С 2014 року член правління, голова Херсонського регіонального відділення Асоціації спеціалістів з фізичної та реабілітаційної медицини України. Заступник голови експертної Ради Національної медичної палати України, академік Академії медико-біологічних наук України. Є автором понад 200 наукових робіт в області внутрішньої медицини, медичної та фізичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізичної культури.

 
Анатолій Васильович Паненко 
Одеська обл
Інформація

ПАНЕНКО Анатолій Васильович – доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, головний лікар Державного закладу «Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім. В.П.Чкалова» МОЗ України (м. Одеса), професор кафедри сімейної медицини та загальної практики Одеського державного медичного університету.

Автор більше ніж 150 наукових праць, 5 монографій, навчальних посібників.

 
 Ніна Іванівна Олійниченко
Суми.
Інформація

Завідуюча фізіотерапевтичним відділенням КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» – Олійниченко Ніна Євгенівна, позаштатний фізіотерапевт УОЗ Сумської ОДА, лікар фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, висококваліфікований організатор служби фізіотерапії лікарні та ЛПЗ області. В 1982 році закінчила Харківський медичний інститут, педіатричний факультет.

Загальний стаж – 32 роки. Стаж з фізіотерапії – 26 років.

Методи фізіотерапевтичного лікування, якими володіє : електротерапія, електродіагностика, магнітотерапія, ультразвукова терапія, пресотерапія, лікування поляризованим світлом, пелоїдотерапія, бальнеолікування. Окрім класичних методів фізіотерапії та нетрадиційних методів лікування, одна з небагатьох фахівців досконало володіє методом електроміостимуляції м’язів, який активно застосовує в практиці відділення. Тому впевнена, що завдяки можливостям сучасної фізіотерапії (будь то стимуляція нервів, периферичних м'язів і внутрішніх органів або стимуляція власного гормонального фону) можна вирішити більшість проблем.

У відділені використовує фізіотерапевтичні методи та сучасні фізіотерапевтичні технології, які широко і успішно застосовуються для лікування хворих стаціонару обласної лікарні.

 
Оксана Степанівна Полянська

-професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету м.Чернівці, Україна

okspolyan@ukr.net
050-690-64-45

Завідувач кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я з 2002 по 2005р, з 2009р. по теперішній час-професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету м.Чернівці, Україна

Захистила у 1992 році кандидатську дисертацію на тему “Состояние гуморальных регуляторных субстанций у больных острым инфарктом миокарда”, у 2000 році докторську дисертацію “Порівняльні аспекти розвитку, перебігу різних форм ішемічної хвороби серця та оптимізація їх лікування». В 2003 р. присвоєно вчене звання професора кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я.

Напрямки наукових досліджень професора Полянської Оксани Степанівни присвячені оптимізації лікувальної тактики у хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім хронічним обструктивним захворюванням легень та хронічної хвороби нирок на різних етапах медичної реабілітації шляхом використання алгоритмів індивідуалізованої медикаментозної та немедикаментозної терапії і нових методик фізичних тренувань.

Кількість наукових праць: загальна кількість друкованих робіт 450, авторських свідоцтва на винаходи 3, патентів на корисну модель 24, нововведень-2, монографії-3, підручники-3, посібники-6.

 
Петро Васильович Шевченко 
Черкаси
Інформація
БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА Посада - Голова Федерації профспілок Черкаської області
Дата народження - 07.10.1960
Місце народження - Україна, Черкаська область, Городищенський район, село Воронівка
Освіта: вища - Вінницький медичний інститут ім.М.І.Пирогова, 1984 рік;
спеціальність – лікувальна справа;
кваліфікація – лікар
- Українська Академія державного управління при Президентові України, 1998 р.
кваліфікація – магістр державного управління

Трудова діяльність
09.1978 – 07.1984 – студент Вінницького медичного інституту ім..М.І.Пирогова
08.1984 – 03.1991 – Лікар Черкаської обласної лікарні
03.1991 – 08.2001 – Заступник головного лікаря санаторію «Україна»
11.2001 – 09.2004 – Заступник начальника управління охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому
09.2004 – 12.2005 – Головний лікар санаторію «Україна»
12.2005 – по даний час – Голова Федерації профспілок Черкаської області