Голови відокремлених підрозділів

Олександр Іванович Сердюк 
Клінічний санаторій Курорт Березівські мінеральні води» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», головний лікар.
Інформація

Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», головний лікар. Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я.

Доктор медичних наук, професор, Академік Української інженерної Академії за секцією «медична інженерія».

Тел.роб.; (057) 700-33-16.
Факс; (057) 712-20-27.
Моб.телефон: 067-571-11-86.
e-mail: serdjuk.a.i@gmail.com, berminvodu@mail.ru

Резюме; Фахівець в галузях: реабілітаційної медицини, організації охорони здоров’я, курортології, медико-психологічної реабілітації із 40-річним стажем, автор понад 300 опублікованих наукових праць, в тому числі монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій тощо.

 
Мирослава Володимирівна Брикульська 
Кіровоградська обласна лікарня Завідувач фізіотерапевтичного відділення
Інформація
BRYKULSKA MYROSLAVA
Кандидат медичних наук
+39 067 520 44 65
Закінчила Одеський медичний інститут. Навчалася в аспірантурі на кафедрі фізіотерапії та курортології Харківської академії післядипломної освіти та здобула ступінь кандидата медичних наук. Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії ДОЗ ОДА. Старший викладач Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна. Керівник та викладач курсів з фізіотерапії та масажу підвищення кваліфікації сестер медичних ЛПЗ Кіровоградської області.
 
Ігор Борисович ПАШКОВСЬКИЙ
Пашковський Ігор Борисович трудову діяльність розпочав у 1981 році робочим Верхньодніпровської взуттєвої фабрики, Дніпропетровська обл.
Інформація
slavutich-5@yandex.ru
097-565-89-29
  • З 1982 – 1989р.р. – слухач підготовчого відділення, студент Дніпропетровського медичного інституту, за спеціальністю лікувальна справа.
  • З 1989 – 1990 р.р. – лікар-інтерн Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечнікова.
  • З 1990 – 1991 р.р. займав посаду лікаря-терапевта в санаторії „Славутич”.
  • З 1991 – 2003 р.р. був переведений на посаду лікаря-психотерапевта санаторію „Славутич”.
  • З 2003 року і по теперішній час – головний лікар ДП „Санаторій „Славутич” ЗАТ „Укрпрофоздоровниця”

За час роботи на займаних посадах зарекомендував себе високо кваліфікаційним фахівцем в галузі охорони здоров’я, грамотним, вимогливим керівником. Завдяки добрим організаторським здібностям Пашковського І.Б. санаторій „Славутич” став одним з найкращих в санаторній системі ЗАТ „Укрпрофоздоровниця”. Під його керівництвом в санаторії забезпечено високу якість діагностики та лікування хворих завдяки впровадженню сучасних досягнень медицини. Пашковський І.Б. є заслуженим лікарем України, автором ряду друкованих наукових праць, має науковий ступінь кандидата медичних наук. За особистий вклад в розвиток санаторного-курортного лікування нагороджений нагрудним знаком ЗАТ „Укрпрофоздоровниця” „ВІДЗНАКА”, Почесними грамотами.

Пашковський І.Б. працездатний, комунікабельний, чуйний і уважний до людей, принциповий, послідовний в роботі, самокритичний. Глибокі наукові знання, величезний професійний досвід, організаторський талант Пашковського І.Б. забезпечують високу ефективність роботи санаторно-курортного закладу, створюють оптимістичну перспективу його подальшого розвитку.

 
Олександр Данилович Гавловський 
Генеральний директор Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт»
Інформація
Havlovskyi Oleksandr
Генеральний директор Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», заслужений лікар України, кандидат медичних наук зі спеціальності медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія
Моб. телефон: +380-50-4058000
Лікар вищої категорії з організації і управління охороною здоров'я Олександр Данилович має більше 50 друкованих науково-практичних робіт та навчально-методичних посібників. З 2006 року, під час роботи Гавловського О.Д. на посаді генерального директора підприємство стало лідером санаторно-курортної галузі України, а 17 жовтня 2013 року на сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації Водолікування та Кліматолікування (ФЕМТЕК) у Греції отримало вищу відзнаку міжнародної спільноти фахівців курортної справи -  звання «Кращий курорт світу».
 
Андріан Львович Драновський 
Головний лікар філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Весна».
Інформація
Dranovskyy Andrian
Народився в 1968 р. в м. Дрогобич, Львівської області. У 1994 р. закінчив Київський медичний університет ім. академіка О.О. Богомольця. Після закінчення університету працював лікарем-урологом санаторію «Каштан», м. Трускавець. У 2002 р. здобув другу вищу освіту у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І.Франка (факультет «менеджмент організацій»). З 2006р. кандидат медичних наук за спеціальністю «Урологія». 18.11. 2011р. присвоєно науковий ступінь доктора медичних наук.
З 2005 р. – головний лікар філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Весна». В тому ж році призначений головним радником генерального директора ЗАТ «Трускавецькурорт» з лікувальної та наукової роботи. З 2007 р. – головний лікар-директор філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Алмаз». З 2011р. директор з медичної роботи ЗАТ «Трускавецькурорт». З 2014р. заступник генерального директора з медичної роботи ПрАТ «Трускавецькурорт» по теперішній час.
Моб. тел. 067 67 67 406.
 
Іван Степанович Лемко 
директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр «Реабілітація» МОЗ України»
Інформація

Lemko Іvan Stepanovіch), директор Державної установи «Науково-практичний медичний центр «Реабілітація» МОЗ України», доктор медичних наук, старший науковий співробітник.
Моб. тел: 0505325701.
Народився 22 серпня 1952 року в с. В. Ремети, Берегівського р-ну, Закарпатської обл. У 1975 році отримав диплом за спеціальністю «лікувальна справа». З 1980-1981р. працював на посаді заступника головного лікаря РАЛ по лікувальній частині в смт. Солотвино, Тячівського р-ну; з 1981 – 1994 – головним лікарем РАЛ в м. Тячів, а з жовтня 1994 року по теперішній час – директор ДУ «НПМЦ «Реабілітація» МОЗ України».
  • В 2000 році – присвоєно вчене звання старшого наукового співробітника.
  • В 2008 році рішенням спеціалізованої вченої ради Українського науково-дослідного інституту медичної реабілітації та курортології МОЗ України присуджено науковий ступінь доктора медичних наук.
  • В 2002 році нагороджений Почесною грамотою МОЗ України за багаторічну, сумлінну працю та значний особистий внесок у розвиток медичної науки. В 2010 році нагороджений грамотою Верховної ради України за заслуги перед Українським народом. В 2012 році нагороджений Почесною грамотою МОЗ України за вагомий особистий внесок у розвиток охорони здоров’я та високий професіоналізм.
 
Марія Броніславівна Шегедин 
"Заслужений лікар України" (1998 р.)
Інформація

Директор вищого навчального комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський медичний коледж імені Андрея Крупинського". Доктор медичних наук, професор, дійсний член Української академії наук. Нагороджена Почесною Грамотою Верховної Ради України (2003 р.). Удостоєна Почесної Грамоти Міністерства охорони здоров’я України (2003 р.), Почесної Грамоти Міністерства освіти і науки України (2008 р.). Має Подяку Міністра охорони здоров’я України (2007 р.). Нагороджена ювілейною медаллю "1025-річчя хрещення Руси-України" (2013 р.), Почесною грамотою Асоціації медичних сестер України (2013 р.), почесними грамотами та подяками ЛОДА та міськради. Має орден "За трудові досягнення" IV ступеня за міжнародним відкритим рейтингом популярності та якості "Золота фортуна" (2002 p.).

Завдяки науковим досягенням Шегедин М.Б. колектив ВНКЗ ЛОР "Львівський медичний коледж ім. Андрея Крупинського" визнаний номінантом альманаху "Золота книга української еліти" і нагороджений золотою медаллю та дипломом; увійшов номінантом у альманах "Діловий імідж України", є колективним членом Всеукраїнської громадської організації "Українське товариство якості", лауреатом загальнонаціонального проекту "Флагман сучасної медицини", нагороджений золотою медаллю якості та сертифікатом визнання Європейської Асамблеї бізнесу.

Народилася 8 жовтня 1949 року у м. Львів в родині робітників. З 1974 р. працює у ВНКЗ ЛОР "Львівський медичний коледж ім. Андрея Крупинського". За цей час пройшла шлях від викладача внутрішніх хвороб до директора. Завідувач однорічними курсами медсестер (1977-1981 рр.), методист (1981-1987 рр.), заступник директора з навчальної роботи (1987-1991 рр.), директор училища (1991-1993 рр.), директор медичного коледжу (1993-2001 рр.), з 2001 р. по 2012 р. директор Львського державного медичного коледжу ім. Андрея Крупинського, з 2012 р. по сьогодні - директор ВНКЗ ЛОР "Львівський медичний коледж ім. Андрея Крупинського”. Стаж роботи на посаді директора - 24 роки. Львівський державний медичний коледж ім. Андрея Крупинського – один із найстаріших вищих медичних навчальних закладів не тільки в Україні, а й у Європі. 1 жовтня 2015 р. виповнюється 242 роки.

Під керівництвом Шегедин М.Б. вперше в Україні в коледжі розпочато підготовку бакалаврів медицини за напрямками "Сестринська справа", "Лабораторна діагностика". З 1997 р. за ініціативи Марії Броніслівівни вперше в Україні почалася підготовка лаборантів медичних з числа нечуючої молоді, а з 2006 р. - медсестер з масажу з числа незрячої молоді.

Автор понад 210 наукових друкованих праць з різних проблем медицини та медичної освіти, 12 підручників та навчальних посібників для студентів медичних спеціальностей ВМНЗ I-IV рівнів акредитації. Бере участь у підготовці державних та галузевих нормативних документів з питань підготовки медсестер та медичних лаборантів. Автор вітчизняної моделі медсестринського процесу та співавтор тимчасових стандартів роботи медичних сестер лікувально-профілактичних закладів, загальної практики - сімейної медицини ЛПЗ Львівської області. В даний час працює над стандартизацією діяльності медичних сестер у всіх галузях медицини, розробкою медсестринської документації нового покоління. Шегедин М.Б. налагодила співпрацю з одинадцятьма ВМНЗ ІV рівня акредитації України. Підтримує міжнародні зв'язки: співпраця з Міжнародною літньою школою при Хельсінській фундації з прав людини (м. Варшава, Польща), Академією здоров'’я і догляду та з Неандер Клініка Гарцвальд, Тзов (м. Ільфельд, Німеччина).

Талановитий, активний, цілеспрямований директор користується заслуженим авторитетом серед співробітників, студентів та практикуючих медичних сестер України. Адміністративну та педагогічну роботу М.Б. Шегедин вдало поєднує з науковою. Постійно працює над вдосконаленням системи, змісту та якості медичної освіти. Завдяки високому професіоналізму, діловитості, людяності Марія Броніславівна є справжнім "янголом милосердя" з особливим покликанням серця і душі.

 
Олександр Іванович Токаренко 
Доктор медичних наук, професор. Запоріжська обл
Інформація
Токаренко Олександр Іванович, доктор медичних наук, професор, завідуючий кафедрою терапії, фізіотерапії, курортології та профпатології Державного закладу «Запорізька медична академія післядипломної освіти МОЗ України», закінчив з відзнакою лікувальний факультет Запорізького медичного інституту у 1972 році.
Після закінчення інститу працював терапевтом у 6-й міської клінічної лікарні.
У 1974 році на кафедрі пропедевтики внутрішніх хвороб Запорізького медичного інституту захистив кандидатську дисертацію на тему: "Серотонін у хворих на гіпертонічну хворобу", потім працював асистентом кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Благовіщенського медінституту.

З жовтня 1977 року Олександр Іванович працює у Запорізький медичній академії післядипломної освіти, спочатку на посаді старшого викладача кафедри клінічної лабораторної діагностики, потім переведений на посаду асистента кафедри терапії
2. З 1995 року він асистент кафедри гастроентерології, 2001 – доцент цієї ж кафедри,
2003 рік – захистив докторську дисертацію на тему "Екзокринна недостатність і лікування хронічного панкреатиту з дискінетичними порушеннями та захворюваннями верхніх відділів шлунково-кишкового тракту".
29 жовтня 2004 року він був переведений на посаду професора кафедри терапії та гастроентерології,
а 12 вересня 2005 рік – на посаду завідуючого кафедри терапії фізіотерапії та курортології.
Має вищу кваліфікаційну категорію за фахом "Терапія", «Гастроентерологія».
097-730-76-93
doct.sia@mail.ru
 
Ірина Володимирівна Рой 
Київська обл
Інформація

Рой Iрина Володимирiвна, завiдувач вiддiлом i клiнiкою реабiлiтацii Державноi установи"Iнститут травматологii та ортопедii НАМН Украiни".

Учений секретар iнституту. Заслужений лiкар Украiни.

Науковий керiвник понад 20 докторских та кандидатских дисертацiйних робiт. Реабiлiтацiйна клiнiка iнституту вiдповiдае сучасним европейским вимогам.

 
Петро Федорович Колісник 
Вінниціька обл
Інформація

Зав. кафедри медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи

Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова, професор,д.мед.н

Закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова у 1980 р. з відзнакою. Захистив кандидатську дисертацію у 1989 році у Вченій Раді при Харківському мед. Інституті.

Тема: «Пути повышения клинической эффективности нитратов у больных ишемической болезнью сердца». Докторську дисертацію захистив у 2002 році у Вченій Раді при Івано-Франківській медичній академії на тему: «Патологія хребта як ланка патогенезу захворювань внутрішніх органів та фактор їх резистентності до лікування». З 1988 року – асистент кафедри, з 1993 року – доцент. У 2004 році обраний професором кафедри, з 2008 року – завідувачем кафедри внутрішньої медицини №2, з 2013 року очолив кафедру медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи. Грамота МОЗ України і премія (1998 р.). Під керівництвом захищено 3 кандидатських дисертації, 3 НДР кафедри, надруковано 177 статей і тез, 2 методичних рекомендації, 3 підручники, 3 монографії. 17 раціональних пропозицій, 23 патенти.

hystrix21@gmail.com
050-837-40-01
Юрій Олексійович Ромаскевич 
Миколаївська обл. Херсонська обл.
Інформація

Головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини, доктор медичних наук, професор кафедри медико-біологічних основ фізичної культури та спорту Херсонського державного університету.

Заслужений лікар України (2015), Заслужений лікар Автономної республіки Крим (2001), Почесний працівник фізичної культури та спорту України, кавалер ордену «За заслуги» 3-го ступеню.

Голова науково-рекомендаційної ради Асоціації спеціалістів із спортивної медицини та лікувальної фізичної культури України.

С 2014 року член правління, голова Херсонського регіонального відділення Асоціації спеціалістів з фізичної та реабілітаційної медицини України. Заступник голови експертної Ради Національної медичної палати України, академік Академії медико-біологічних наук України. Є автором понад 200 наукових робіт в області внутрішньої медицини, медичної та фізичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізичної культури.

 
Анатолій Васильович Паненко 
Одеська обл
Інформація

ПАНЕНКО Анатолій Васильович – доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, головний лікар Державного закладу «Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім. В.П.Чкалова» МОЗ України (м. Одеса), професор кафедри сімейної медицини та загальної практики Одеського державного медичного університету.

Автор більше ніж 150 наукових праць, 5 монографій, навчальних посібників.

 
Андрій Олександрович Голяченко 
Тернопільска обл
Інформація

1.Голяченко Андрій Олександрович, 1971 року народження.

2.У 1994 р. закінчив Тернопільський державний медичний інститут ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю “лікувальна справа”.

3.Доктор медичних наук з 2008 року. Дисертацію «Наукове обґрунтування оптимізації системи медичної реабілітації в умовах реформування охорони здоров’я в Україні» захистив 2008 року у спеціалізованій вченій раді при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика.

4.Стаж науково-педагогічної роботи у вищих закладах медичної освіти 20 років.

5.Професор кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

6.Вища кваліфікаційна категорія із неврології з 2006 року.

7.Голова спеціалізованої вченої ради із захисту докторських та кандидатських дисертацій за спеціальністю «Соціальна медицина».

8.Член робочої групи МОЗ України із реформування охорони здоров’я в Україні (сектор – реабілітація та санаторно-курортне лікування).

9.Голова Тернопільських осередків Українського товариства фізичної та реабілітаційної медицини та Української асоціації остеопатичних і хіропрактичних мануальних терапевтів. Член Українського товариства істориків медицини.

10.Навчально-методичні та наукові публікації.

Автор 109 публікацій, з них 89 наукових, 20 навчально-методичного характеру. Співавтор посібників «Медична реабілітація» та «Організація медичної реабілітації», «Медична техніка», «Медична статистика», «Економіка охорони здоров’я», «Історія медицини». Автор наукових праць та методичних матеріалів із медичної реабілітації, рефлексотерапії, загальної фізіотерапії, курортології.

 
 Ніна Іванівна Олійниченко
Суми.
Інформація

Завідуюча фізіотерапевтичним відділенням КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» – Олійниченко Ніна Євгенівна, позаштатний фізіотерапевт УОЗ Сумської ОДА, лікар фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, висококваліфікований організатор служби фізіотерапії лікарні та ЛПЗ області. В 1982 році закінчила Харківський медичний інститут, педіатричний факультет.

Загальний стаж – 32 роки. Стаж з фізіотерапії – 26 років.

Методи фізіотерапевтичного лікування, якими володіє : електротерапія, електродіагностика, магнітотерапія, ультразвукова терапія, пресотерапія, лікування поляризованим світлом, пелоїдотерапія, бальнеолікування. Окрім класичних методів фізіотерапії та нетрадиційних методів лікування, одна з небагатьох фахівців досконало володіє методом електроміостимуляції м’язів, який активно застосовує в практиці відділення. Тому впевнена, що завдяки можливостям сучасної фізіотерапії (будь то стимуляція нервів, периферичних м'язів і внутрішніх органів або стимуляція власного гормонального фону) можна вирішити більшість проблем.

У відділені використовує фізіотерапевтичні методи та сучасні фізіотерапевтичні технології, які широко і успішно застосовуються для лікування хворих стаціонару обласної лікарні.

 
Оксана Степанівна Полянська

-професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету м.Чернівці, Україна

okspolyan@ukr.net
050-690-64-45

Завідувач кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я з 2002 по 2005р, з 2009р. по теперішній час-професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету м.Чернівці, Україна

Захистила у 1992 році кандидатську дисертацію на тему “Состояние гуморальных регуляторных субстанций у больных острым инфарктом миокарда”, у 2000 році докторську дисертацію “Порівняльні аспекти розвитку, перебігу різних форм ішемічної хвороби серця та оптимізація їх лікування». В 2003 р. присвоєно вчене звання професора кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я.

Напрямки наукових досліджень професора Полянської Оксани Степанівни присвячені оптимізації лікувальної тактики у хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім хронічним обструктивним захворюванням легень та хронічної хвороби нирок на різних етапах медичної реабілітації шляхом використання алгоритмів індивідуалізованої медикаментозної та немедикаментозної терапії і нових методик фізичних тренувань.

Кількість наукових праць: загальна кількість друкованих робіт 450, авторських свідоцтва на винаходи 3, патентів на корисну модель 24, нововведень-2, монографії-3, підручники-3, посібники-6.

 
Петро Васильович Шевченко 
Черкаси
Інформація
БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА Посада - Голова Федерації профспілок Черкаської області
Дата народження - 07.10.1960
Місце народження - Україна, Черкаська область, Городищенський район, село Воронівка
Освіта: вища - Вінницький медичний інститут ім.М.І.Пирогова, 1984 рік;
спеціальність – лікувальна справа;
кваліфікація – лікар
- Українська Академія державного управління при Президентові України, 1998 р.
кваліфікація – магістр державного управління

Трудова діяльність
09.1978 – 07.1984 – студент Вінницького медичного інституту ім..М.І.Пирогова
08.1984 – 03.1991 – Лікар Черкаської обласної лікарні
03.1991 – 08.2001 – Заступник головного лікаря санаторію «Україна»
11.2001 – 09.2004 – Заступник начальника управління охорони здоров’я Черкаського міськвиконкому
09.2004 – 12.2005 – Головний лікар санаторію «Україна»
12.2005 – по даний час – Голова Федерації профспілок Черкаської області
 
Віктор Вікторович Піляєв 
Донецьк
Інформація

Піляєв Віктор Вікторович 1960 року народження – головний лікар санаторію “Донбас” структурного підрозділу ДП “Санаторно-курортного реабілітаційного центру “Слов’янський курорт” ПрАТ “Укрпрофоздоровниця” .

Має вищу кваліфікаційну категорію по спеціальностям: організація та управління охороною здоров’я, терапія. Також має спеціалізацію по спеціальностям: фізіотерапія, лікувальна фізкультура, неврологія.

Має друковані науково-практичні роботи в області терапії, фізіотерапії, медичні реабілітації, гірудотерапії, санаторно-курортні справи.

 
Всеволод Володимирович Стеблюк 
 
Інформація

Народився 4 травня 1967 року в Києві.

В 1984 році вступив на перший курс медичного інституту ім. Богомольця в Києві. В 1989 році організовує осередок Народного Руху України в Київському медичному інституті. В 1990 році бере участь в «Революції на граніті», очолює медичну службу табору голодуючих студентів. В 1990 році стає членом Української республіканської партії. У 1989—1992 роках бере участь в різних мистецьких заходах як автор і виконавець пісень, головним чином патріотичної лірики. Лауреат фестивалів «Молодість», «Оберіг», «Дзвін». Входив до так званого «Деміївського братства» (І.Жук, О. Різник, В. Семенов, С. Пиркало).

Закінчив в 1992 році Київський медичний інститут ім. Богомольця. У 1992—1993 роках працює лікарем-анестезіологом НДІ серцево-судинної хірургії.

У 1993—1999 роках був начальником відділення інтенсивної терапії госпіталю ГУМВС України в м. Києві. В 1999 році захищає кандидатську дисертацію на тему «Трансфузійно-детоксикаційна терапія синдрому ендотоксикозу при захворюваннях печінки з застосуванням біоспецифічних гемосорбентів»[2], присвячену проблемам екстракорпоральної детоксикації при захворюваннях печінки. У 1999—2004 роках на працює на наукових посадах в закладах МОЗ України.