Офіційний представник України у:

Члени правління

Володимир Анатолійович Голик
Член Правління доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НМАПО ім. П.Л.Шупика
Інформація
  • Закінчив Дніпропетровський медичний інститут в 1994р, лікар-невролог, к.мед.н. (2003), ст.н.с. (2012) за спеціальністю «нервові хвороби».
  • 1998-2003 асистент кафедри нервових хвороб та нейрохірургії Дніпропетровської державної медичної академії
  • 2003-2016 зав. відділом неврології та пограничних станів, учений секретар інституту, заст. директора з міжнародної діяльності інституту, ДУ «Український Державний НДІ медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України»
  • 2016-2017 академічний директор, директор Школи реабілітаційної медицини, Український католицький університет
  • 2016-2017 головний позаштатний спеціаліст МОЗ України «Фізіотерапія. Медична реабілітація».
  • з 2017 радник Офісу Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій
  • З 2018 доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НМАПО ім. П.Л.Шупика

З 1994р. щорічно приймає участь в світових та європейських конгресах з неврології, нейрореабілітації, рухових розладів, фізичної та реабілітаційної медицини, з 2013 року в якості спікера. 

З 2004р. активно долучений до міжнародної співпраці в галузі реабілітації. Проходив численні тренінги з неврології та нейрореабілітації в країнах Європи. Учасник Технічної консультації WHO-ISPRM на підтримку розробки Національного Плану щодо обмежень життєдіяльності, здоров’я та реабілітації для України (2015-2016).

З 2016р. член НМК 12 «Охорона здоров’я та соціальне забезпечення», підкомісії 227 «Фізична терапія, ерготерапія» з питань створення освітніх стандартів зі спеціальностей фізична терапія, ерготерапія при Міністерстві освіти та науки України

Співзасновник та Голова Правління Всеукраїнського товариства нейрореабілітації (з 2013)

Співзасновник та Перший заступник Голови Правління Українського товариства ерготерапевтів (з 2016)

 

Членство: International Parkinson and Movement Disorders Society (з 2007); World Federation for Neurorehabilitation (індивідуальний член (з 2009), президент національного товариства (з 2013); International Association of Parkinsonism and Related Disorders (з 2013); World Congress on Controversies in Neurology (член Міжнародної Наукової Наглядової Ради (2013-2016), Посол від України (2015-2016), Міжнародний почесний член (з 2017); European Federation of Neurorehabilitation Societies (президент національного товариства (з 2013), Член розширеної Президії (з 2015); Professional Practice Committee UEMS PRM Section and Board (делегат від України, з 2015).

259 друкованих праць (54 англійською мовою, 1 глава в міжнародному підручнику з неврології, співавтор Європейської Базової Навчальної Програми з нейрореабілітації)

Клінічні та науково-практичні інтереси: реабілітація, нейрореабілітація, МКФ та питання імплементації, спастичність (застосування ботулотоксину), хвороба Паркінсона та інші рухові розлади, вестибулярні розлади, головний біль, епідеміологія інвалідності внаслідок неврологічних розладів.

моб. тел: +38067 6308908

E-mail: volodymyrgolyk@gmail.com

 
Кулюпіна Тетяна Павлівна
Член Правління
Інформація

КУЛЮПІНА Тетяна Павлівна, народилась 01.05.1949 року. Середню школу закінчила в 1966 році з золотою медаллю. Запорізький медичний інститут по спеціальності «лікувальна справа» закінчила 1972 році. Направлена в 4 міську лікарню м.Запоріжжя на посаду лікаря гастроентеролога в гастроентерологічне відділення. В 1975 році пройшла первинну спеціалізацію по фізіотерапії на базі Запорізької обласної лікарні і працювала по сумісництву лікарем фізіотерапевтом в 4 міській лікарні.

В 1977 році запрошена на посаду лікаря фізіотерапевта в фізіотерапевтичне відділення Запорізької обласної клінічної лікарні, а в 1978 році призначена завідуючою фізіотерапевтичним відділенням.

На посаді завідуючої фізіотерапевтичним відділенням постійну увагу приділяла розвитку матеріально-технічної бази відділення і впровадженню нових технологій. В 1981 році організований кабінет лазеротерапії; в 1990 році побудована і відкрита радонова лабораторія, що дало змогу впровадити радонові ванни; в 1991 році закуплено обладнання і відкрито кабінет мікрохвильової резонансної терапії; в 2001 році придбано апарат БРС-2М і організовано кабінет біорезонансної стимуляції; постійно розширяється діапазон впроваджених лікувальних ванн: вуглекислі, азотні, сірководневі, скипідарні, бішофітові, хвойні, йодобромні, перлинні. В 2017 році проведено капітальний ремонт водолікарні з заміною ванн, що дало змогу впровадити гідромасажні, аеромасажні, розмаринові, валеріанові, каштанові ванни.

В 2012 році проведено капітальний ремонт грязелікарні і грязесховища, закуплено 5 тонн Сакської лікувальної грязі, що дає змогу проводити грязелікувальні процедури пацієнтам по теперішній час.

В 2016 році фізіотерапевтичне відділення об’єднано з неврологічним відділенням №2, організовано реабілітаційне відділення на 25 ліжок. З цього часу я очолюю реабілітаційне відділення. Роботу його організувала на європейських засадах: кожному пацієнту мультидсциплінарною командою (лікар ФРМ, лікар ЛФК, лікар невропатолог чи травматолог, фізичний терапевт, ерготерапевт, психолог, асистент фізичного терапевта з масажу, ЛФК) призначається індивідуальна реабілітаційна програма, проводиться тестування і визначається реабілітаційний прогноз і планується виписка. Крім жителів Запорізької області в відділенні лікуються пацієнти з Донецької, Херсонської, Полтавської, Миколаївської, Дніпропетровської областей.

Підвищення кваліфікації:

  • 1979 р. Київський інститут удосконалення лікарів, цикл удосконалення по фізіотерапії, 3 місяці;
  • 1982 р. ФУЛ Одеського медичного інституту ім.М.І.Пирогова, «Актуальні питання фізіотерапії, курортології і організації фізіотерапевтичної допомоги», 1,5 місяців;
  • 1988 р. ФУЛ Кримського медичного інституту, «Фізіотерапія в клініці внутрішніх хвороб», 1 місяць;
  • 1991 р. МНІЦ «Відгук», курс навчання з мікрохвильової резонансної терапії, м.Київ. 1 місяць;
  • 1993 р. ФУЛ Кримського медичного інституту, ПАЦ по фізіотерапії, 1місяць;
  • 1997 р. Київська МАПО, ТУ «Актуальні питання фізіотерапії», 1 місяць;
  • 1999 р. ФУЛ Кримського державного медичного інституту ім.С.І.Георгієвського, ПАЦ по фізіотерапії, 1 місяць;
  • 2003 р. Запорізький ДІУЛ, ПАЦ по фізіотерапії, 1 місяць;
  • 2007 р. Запорізька МАПО, «Фізіотерапевтичні методи лікування хворих в амбулаторно-поліклінічній практиці», 1місяць;
  • 2012 р. ДЗ «ЗМАПО МОЗ України», ТУ по фізіотерапії, 1 місяць;
  • 2017 р. ДЗ «ЗМАПО МОЗ України», «Вибрані питання неврології»,1 місяць;
  • 2018 р. ДЗ «ЗМАПО МОЗ України», ПАЦ по фізіотерапії, 1 місяць;
  • 2019 р. НМАПО ім.П.Л.Шупика, «Спеціалізація з фізичної та реабілітаційної медицини», 4 місяці.
 

Вища категорія по фізіотерапії присвоєна в 1989 році, останнє підтвердження 26.06.2019 року.

 
Гдиря Оксана Валентинівна
Член Правління, доцент кафедри реабілітації і нетрадиційної медицини Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.
Інформація

У 2010 році захистила дисертацію за спеціальністю педіатрія. Має вищу кваліфікаційну категорію з педіатрії.

З 2014 року активно займається фізичною та реабілітаційною медициною, у 2015 – 2016 рр.. пройшла курс семінарів «Гармонізація реабілітаційної допомоги в Україні», які проводили експерти Європейського товариства фізичної та реабілітаційної медицини. З 2019 року є учасником та координатором від ЛНМУ імені Данила Галицького проекту від Офісу Агенції НАТО з підтримки та постачання в Україні «Створення навчальної програми з фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) для лікарів України»

 
Зінов'єва Катерина Олександрівна
Член Правління, лікар ФРМ, фізичний терапевт
Інформація

народилась 16.01.1979 в м. Ужгород

  • з 1996 по 2002 навчалась в Ужгородському національному університеті. Інтернатуру проходила в м.Львів за напрямком психіатрія.
  • з 2009 по 2011 навчалась в Львівськом державному університеті фізичної культури, факультет після дипломної підготовки, кафедра реабілітації
  • в 2012 пройша спеціалізацію по ЛФК і спортивній медицині.
  • в 2019 пройшла спеціалізацію по фізичній і реабілітаційній медицині в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Також проходила різні курси і навчання по писхіатрії, психотерапії і фізичній і реабілітаційій медицині в Україні і закордоном(Австрія, Словенія, Словаччина, Німеччина, Австрія)

  • з 2003 по 2005 працювала в Берегівскій обласній психіатричній лікарні лікарем психіатром.
  • з 2005 по 2010 працювала в центрі олімпійської підготовки по зимовим видам спорту лікарем психіатром
  • з 2011 по теперішній час працювала лікарем ЛФК і спортивної медицини, а також фізичним терапевтом в різних державних і приватних центрах м. Ужгород: в закарпатському обласному клінічному центрі нейрохірургії і неврології., медичний центр"Покров", медичний центр "Плюсмед"
  • з 2019 працює лікарем ФРМ в Обласному клінічному центрі нейрохірургії і неврології.
 
Сергій Колісник
Член правління УТФРМ, Заступник голови Вінницького відокремленого підрозділу ГО УТФРМ
Інформація

Лікар внутрішньої медицини, Лікар фізичної та реабілітаційної медицини, к.мед.наук, доцент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, національний тренер з МКФ.

Керівник наукового відділу кафедри фізичної та реабілітаційної медицини, керівник відділу інтернатури та післядипломної освіти кафедри фізичної та реабілітаційної медицини.

Учасник проекту USAID UAB at Birmingham Summer School of Public Health.

European Gastroenterology Week

Учасник проекту НАТО з підготовки програми резидентури з ФРМ. Член міжвідомчих експертних груп з питань реабітації Організатор Подільської школи реабілітації, Першого Подільського Симпозіуму Фізичної та реабілітаційної медицини, American Intensive Rehabilitation Training Course, Співзасновник та координатор соціальних спільнот #RehabTeamUA #7MedLevels #RehabHubUA

Член міжнародних (IASP, ESPRM, ISPRM) та Українських професійних асоціацій (УТФРМ, УГА, ЗПСМ, УАВБ).

Член експертних робочих груп МОЗ, ВРУ, АП з питань реабілітації.

 
Сивак Оксана
Член Правління
Інформація

Ключові компетенції і досвід:

  • 11- річний досвід роботи в галузі клінічних дослідженнях і 19 років роботи, як лікар акушер-гінеколог, протягом яких отримала значну клінічну практику у цій галузі. 
  • Фаховий керівник проектів і клінічних центрів в призначених країнах – до 500 лікарень в 19 країнах ЄС, США, Канади, Азіатсько-Тихоокеанського регіону і Австралії. 
  • Терапевтичний досвід в клінічній онкології (рак молочної залози, лімфоми, НМРЛ), пульмонології, гінекології (лікування вазомоторних симптомів, пов'язаних з менопаузою), лікуванні окремих інфекцій, неврології (розсіяний склероз), ендокринології (цукровий діабет).
  • Досвід управління в державній службі, приватному бізнесі та в рамках громадської діяльності: брала участь у формуванні та впровадженні державної політики в медичній сфері; продемонструвала лідерство під час Революції Гідності на Майдані, організувавши діяльність 4 медичних центрів і 5 підпільних безпечних госпіталів при церквах і монастирях для більш ніж 500 пацієнтів.

Професійний операційний керівник, маю незаперечні якості лідера, очолюючи роботу провідних міжнародних команд, в роботі поєдную відданість справі і відмінну компетенцію з високою результативністю. Маю досвід особистої організації роботи офісу на виконання визначених завдань на всіх її етапах - від перших днів до управління повсякденною діяльністю, в умовах регулярних внутрішніх / зовнішніх аудитів та перевірок.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД:

Липень 2018 до тепер – директор «Центру психологічного консультування та травматерапії «Відкритті двері»

Жовтень 2018 до тепер – начальник відділу клінічних досліджень ТОВ «Медичний центр ім.Юрія Спіженка»

З вересня 2017 року - Голова Правління ГО "Медичний проектний центр".

моб. тел: +380-67-409-2877

E-mail: oksana.syvak@gmail.com