Члени правління

Биков Ігор Геннадійович
 
Інформація

Биков Ігор Геннадійович, народився 17 липня 1974 року в місті Києві. В Україні проживаю з дня народження. Громадянин України. Навчався у 91-й середній школі м. Києва.

Маю середню медичну та вищу освіти. У 1989-1992 рр. навчався у медичному училищі № 3 м. Києва. У 2005 р. закінчив Національний авіаційний університет і отримав базову вищу освіту за напрямком «Економіка і підприємництво», у 2006 р. закінчив магістратуру та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит».

Трудову діяльність розпочав у 1991 р. на посаді санітара Київської міської станції швидкої медичної допомоги. У 1992-1995 рр. працював там же на посаді медбрата. У 1995-1997 рр. – масажист районного медичного об’єднання Старокиївського району м. Києва.

У 1995 р. заснував «Медичний центр «Медіо», до 2007 р. обіймав посаду генерального директора (медична діяльність, продаж медичного обладнання).

З 2007 р. до 2010 р. – директор «Торгового дому «Медіо» (продаж медичного обладнання).

З 2010 р. по лютий 2015 р. – генеральний директор «Реабілітаційний центр «Медіо груп» (продаж медичного обладнання, заснування нового проекту «Клініка реабілітації «Біль у спині»). Клініка працювала 3 роки, в події на майданні був створений «Шпиталь Майдану», де персонал, медобладнання і транспорт були задіяни в організації реабілітаційної допомоги героям Майдану у Шпиталі.

З 2007 р. видавець та засновник спеціалізованого профільного часопису для лікарів-фізіотерапевтів, реабілітологів та курортологів «Фізіотерапія та реабілітація», з 2008 р. мною був запущений сайт та утримується за мої кошти для спілкування спеціалістів «Фізіотерапевтичний форум». Організатор навчання та численних конференцій для лікарів в Україні, реабілітаційних шкіл для українських лікарів в Чехії, Німеччині, Польщі, Ізраїлі, Словаччині, Австрії, Угорщині, Литві, Латвії, Туреччині, ОАЄ, Нідерландах, Грузії, Арменії. Протягом 2008-2015 рр. в школах з реабілітації прийняли участь бiля 400 лікарів.

Тел. 067 4668845
063 2332289
050 3108713
bykovmedio@gmail.com
https://www.facebook.com/bykovmedio,

 
Наталія Іванівна Владимирова 
доктор медичних наук , завідуюча Спеціалізованим відділенням для вагітних КлініЧного санаторію « Жовтень»
Інформація
Доктор медичних наук , завідуюча Спеціалізованим відділенням для вагітних КлініЧного санаторію « Жовтень», професор кафедри медичної реабілітації , фізіотерапії і спортивної медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки. Сферою науково- практичної діяльності є розробка новітніх методів реабілітації та впровадження у практику програм відновлювального лікування вагітних з акушерською та екстрагенітальною патологією. Автор більш ріж 80 науково-практичних робіт, в т.ч. 4 монографій, 4 навчально-методичних посібників та методичних рекомендацій. Має 8 патентів та авторських свідоцтв на винаходи.

(095) 831-59-76
(044) 259-20-32
05nvladimirova@gmail.com
 
Андріан Львович Драновський
Головний лікар філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Весна».
Інформація
Dranovskyy Andrian
Народився в 1968 р. в м. Дрогобич, Львівської області. У 1994 р. закінчив Київський медичний університет ім. академіка О.О. Богомольця. Після закінчення університету працював лікарем-урологом санаторію «Каштан», м. Трускавець. У 2002 р. здобув другу вищу освіту у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І.Франка (факультет «менеджмент організацій»). З 2006р. кандидат медичних наук за спеціальністю «Урологія». 18.11. 2011р. присвоєно науковий ступінь доктора медичних наук.
З 2005 р. – головний лікар філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Весна». В тому ж році призначений головним радником генерального директора ЗАТ «Трускавецькурорт» з лікувальної та наукової роботи. З 2007 р. – головний лікар-директор філії ЗАТ «Трускавецькурорт» «Санаторій «Алмаз». З 2011р. директор з медичної роботи ЗАТ «Трускавецькурорт». З 2014р. заступник генерального директора з медичної роботи ПрАТ «Трускавецькурорт» по теперішній час.
Моб. тел. 067 67 67 406.
 
Петро Федорович Колісник
Вінниціька обл
Інформація

Зав. кафедри медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи

Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова, професор,д.мед.н

Закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова у 1980 р. з відзнакою. Захистив кандидатську дисертацію у 1989 році у Вченій Раді при Харківському мед. Інституті.

Тема: «Пути повышения клинической эффективности нитратов у больных ишемической болезнью сердца». Докторську дисертацію захистив у 2002 році у Вченій Раді при Івано-Франківській медичній академії на тему: «Патологія хребта як ланка патогенезу захворювань внутрішніх органів та фактор їх резистентності до лікування». З 1988 року – асистент кафедри, з 1993 року – доцент. У 2004 році обраний професором кафедри, з 2008 року – завідувачем кафедри внутрішньої медицини №2, з 2013 року очолив кафедру медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи. Грамота МОЗ України і премія (1998 р.). Під керівництвом захищено 3 кандидатських дисертації, 3 НДР кафедри, надруковано 177 статей і тез, 2 методичних рекомендації, 3 підручники, 3 монографії. 17 раціональних пропозицій, 23 патенти.

hystrix21@gmail.com
050-837-40-01
Анатолій Васильович Паненко 
Одеська обл
Інформація
ПАНЕНКО Анатолій Васильович – доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, головний лікар Державного закладу «Спеціалізований (спеціальний) клінічний санаторій ім. В.П.Чкалова» МОЗ України (м. Одеса), професор кафедри сімейної медицини та загальної практики Одеського державного медичного університету.

Автор більше ніж 150 наукових праць, 5 монографій, навчальних посібників.

 
Ігор Борисович ПАШКОВСЬКИЙ 
Пашковський Ігор Борисович трудову діяльність розпочав у 1981 році робочим Верхньодніпровської взуттєвої фабрики, Дніпропетровська обл.
Інформація
  • З 1982 – 1989р.р. – слухач підготовчого відділення, студент Дніпропетровського медичного інституту, за спеціальністю лікувальна справа.
  • З 1989 – 1990 р.р. – лікар-інтерн Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім.Мечнікова.
  • З 1990 – 1991 р.р. займав посаду лікаря-терапевта в санаторії „Славутич”.
  • З 1991 – 2003 р.р. був переведений на посаду лікаря-психотерапевта санаторію „Славутич”.
  • З 2003 року і по теперішній час – головний лікар ДП „Санаторій „Славутич” ЗАТ „Укрпрофоздоровниця”

За час роботи на займаних посадах зарекомендував себе високо кваліфікаційним фахівцем в галузі охорони здоров’я, грамотним, вимогливим керівником. Завдяки добрим організаторським здібностям Пашковського І.Б. санаторій „Славутич” став одним з найкращих в санаторній системі ЗАТ „Укрпрофоздоровниця”. Під його керівництвом в санаторії забезпечено високу якість діагностики та лікування хворих завдяки впровадженню сучасних досягнень медицини. Пашковський І.Б. є заслуженим лікарем України, автором ряду друкованих наукових праць, має науковий ступінь кандидата медичних наук. За особистий вклад в розвиток санаторного-курортного лікування нагороджений нагрудним знаком ЗАТ „Укрпрофоздоровниця” „ВІДЗНАКА”, Почесними грамотами.

Пашковський І.Б. працездатний, комунікабельний, чуйний і уважний до людей, принциповий, послідовний в роботі, самокритичний. Глибокі наукові знання, величезний професійний досвід, організаторський талант Пашковського І.Б. забезпечують високу ефективність роботи санаторно-курортного закладу, створюють оптимістичну перспективу його подальшого розвитку.

 
Оксана Степанівна Полянська 
Чернівецька обл. | Завідувач кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я
Інформація

Завідувач кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я з 2002 по 2005р, з 2009р. по теперішній час-професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету м.Чернівці, Україна

Захистила у 1992 році кандидатську дисертацію на тему “Состояние гуморальных регуляторных субстанций у больных острым инфарктом миокарда”, у 2000 році докторську дисертацію “Порівняльні аспекти розвитку, перебігу різних форм ішемічної хвороби серця та оптимізація їх лікування». В 2003 р. присвоєно вчене звання професора кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я.

Напрямки наукових досліджень професора Полянської Оксани Степанівни присвячені оптимізації лікувальної тактики у хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім хронічним обструктивним захворюванням легень та хронічної хвороби нирок на різних етапах медичної реабілітації шляхом використання алгоритмів індивідуалізованої медикаментозної та немедикаментозної терапії і нових методик фізичних тренувань.

Кількість наукових праць: загальна кількість друкованих робіт 450, авторських свідоцтва на винаходи 3, патентів на корисну модель 24, нововведень-2, монографії-3, підручники-3, посібники-6.

 
Юрій Олексійович Ромаскевич 
Миколаївська обл
Інформація

Головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини, доктор медичних наук, професор кафедри медико-біологічних основ фізичної культури та спорту Херсонського державного університету.

Заслужений лікар України (2015), Заслужений лікар Автономної республіки Крим (2001), Почесний працівник фізичної культури та спорту України, кавалер ордену «За заслуги» 3-го ступеню.

Голова науково-рекомендаційної ради Асоціації спеціалістів із спортивної медицини та лікувальної фізичної культури України.

С 2014 року член правління, голова Херсонського регіонального відділення Асоціації спеціалістів з фізичної та реабілітаційної медицини України. Заступник голови експертної Ради Національної медичної палати України, академік Академії медико-біологічних наук України. Є автором понад 200 наукових робіт в області внутрішньої медицини, медичної та фізичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізичної культури.

 
Олександр Іванович Сердюк 
Клінічний санаторій Курорт Березівські мінеральні води» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», головний лікар.
Інформація

Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця», головний лікар. Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри соціальної медицини, управління та бізнесу в охороні здоров’я.

Доктор медичних наук, професор, Академік Української інженерної Академії за секцією «медична інженерія».

Тел.роб.; (057) 700-33-16.
Факс; (057) 712-20-27.
Моб.телефон: 067-571-11-86.
e-mail: serdjuk.a.i@gmail.com, berminvodu@mail.ru

Резюме; Фахівець в галузях: реабілітаційної медицини, організації охорони здоров’я, курортології, медико-психологічної реабілітації із 40-річним стажем, автор понад 300 опублікованих наукових праць, в тому числі монографій, навчальних посібників, методичних рекомендацій тощо.

 
Ірина Олексіївна Сисоєва
Бердянськ
Інформація

Сисоєва Ірина Олексіївна, заступник генерального директора з медичної частини Приватного акціонерного товариства “Приазовкурорт”. Має вищу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров’я та гастроентерології.

В 2005 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю внутрішні хвороби, у 2007 році присвоєно вчене звання доцента кафедри менеджменту готельного, курортного та туристичного сервісу Азовського регіонального інституту управління ЗНТУ.

 
Всеволод Володимирович Стеблюк 
 
Інформація

Народився 4 травня 1967 року в Києві.

В 1984 році вступив на перший курс медичного інституту ім. Богомольця в Києві. В 1989 році організовує осередок Народного Руху України в Київському медичному інституті. В 1990 році бере участь в «Революції на граніті», очолює медичну службу табору голодуючих студентів. В 1990 році стає членом Української республіканської партії. У 1989—1992 роках бере участь в різних мистецьких заходах як автор і виконавець пісень, головним чином патріотичної лірики. Лауреат фестивалів «Молодість», «Оберіг», «Дзвін». Входив до так званого «Деміївського братства» (І.Жук, О. Різник, В. Семенов, С. Пиркало).

Закінчив в 1992 році Київський медичний інститут ім. Богомольця. У 1992—1993 роках працює лікарем-анестезіологом НДІ серцево-судинної хірургії.

У 1993—1999 роках був начальником відділення інтенсивної терапії госпіталю ГУМВС України в м. Києві. В 1999 році захищає кандидатську дисертацію на тему «Трансфузійно-детоксикаційна терапія синдрому ендотоксикозу при захворюваннях печінки з застосуванням біоспецифічних гемосорбентів»[2], присвячену проблемам екстракорпоральної детоксикації при захворюваннях печінки. У 1999—2004 роках на працює на наукових посадах в закладах МОЗ України.

 
Микола Вікторович Чухраев 
Кандидат технічних наук, академік Міжнародної Академії Технічних Наук, засновник і директор ТОВ НМЦ «Медінтех»
Інформація

Кандидат технічних наук, академік Міжнародної Академії Технічних Наук, засновник і директор ТОВ НМЦ «Медінтех». Народився: 13 грудня 1959 в місті Беднодемьяновского, Пензенської області, Російської Федерації, одружений, 2 дітей. Тел: + 38-067-781-07-19

Освіта:
-вищу - 1982 рік - Тамбовське вище військове авіаційне інженерне училище, спеціальність інженер - електромеханнік.
-Ад'юнктура - 1989 рік - Київське вище військове авіаційне інженерне училище.
-Захист Дисертації кандидата технічних наук - 1990 рік - Київське вище військове авіаційне інженерне училище.

Роботи
-зброєні сили СРСР - 1977 - 1991 роки (майор);
-зброєні сили України - 1991 - 1997 роки (підполковник);
-директор ТОВ «Медінтех» - 1997 - 1999 роки;
-директор Недержавної установи післядипломної освіти науково-методичного центру «Медінтех», НДІ МІТ - 1999 - по теперішній час;
-голова Комісії з медичної техніки ВАФК - 1998 - по 2014 р
-Президент ВГО «Здорові діти».

-науковий Керівник 12 науково-дослідницьких робіт та 7 Дослідно-конструкторських робіт;
-Соавтор 26 монографій;
-Автор І співавтор 79 наукових статей;
-Доклади На науково-практичних конференціях - 27.
-Автор 53 винаходів.

-Почетний Член ВАФК
-академік Міжнародної технологічної академії наук
-член-кор. Київської Академії Наук
-член-кор. Інженерної Академії Наук України.
-Doctor Of Acupuncture, 2004
-Doctor Of Natural Medicine, 2011 р

 
Петро Андрійович Шейко 
Головний лікар Полтавського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру
Інформація
Головний лікар Полтавського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру
м. т. 0663661322
Має вищі кваліфікаційні категорії з фахів: лікувальної фізкультури та спортивної медицини, травматології та ортопедії, організації та управління охороною здоров’я, народної та нетрадиційної медицини.
З 1991 р. „Заслужений раціоналізатор УРСР.” Голова обласних громадських організацій: головних лікарів, лікувальної фізкультури та спортивної медицини, народної та нетрадиційної медицини та член Всеукраїнських Правлінь цих же асоціацій.
 
Володимир Анатолійович Голик
Заступник Голови Правління з міжнародної співпраці - член Правління Радник Офісу Уповноваженого Президента Україні за питань реабілітації учасників АТО
Інформація
  • Закінчив Дніпропетровський медичний інститут в 1994р, лікар-невролог, к.мед.н. (2003), ст.н.с. (2012) за спеціальністю «нервові хвороби».
  • 1998-2003 асистент кафедри нервових хвороб та нейрохірургії Дніпропетровської державної медичної академії
  • 2003-2016 зав. відділом неврології та пограничних станів, учений секретар інституту, заст. директора з міжнародної діяльності інституту, ДУ «Український Державний НДІ медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ України»
  • 2016-2017 академічний директор, директор Школи реабілітаційної медицини, Український католицький університет
  • 2016-2017 головний позаштатний спеціаліст МОЗ України «Фізіотерапія. Медична реабілітація».

З 1994р. щорічно приймає участь в світових та європейських конгресах з неврології, нейрореабілітації, рухових розладів, фізичної та реабілітаційної медицини, з 2013 року в якості спікера.

З 2004р. активно долучений до міжнародної співпраці в галузі реабілітації. Проходив численні тренінги з неврології та нейрореабілітації в країнах Європи. Учасник Технічної консультації WHO-ISPRM на підтримку розробки Національного Плану щодо обмежень життєдіяльності, здоров’я та реабілітації для України (2015-2016).

З 2016р. член НМК 12 «Охорона здоров’я та соціальне забезпечення», підкомісії 227 «Фізична терапія, ерготерапія» з питань створення освітніх стандартів зі спеціальностей фізична терапія, ерготерапія при Міністерстві освіти та науки України

Співзасновник та Голова Правління Всеукраїнського товариства нейрореабілітації (з 2013)

Співзасновник та Перший заступник Голови Правління Українського товариства ерготерапевтів (з 2016)

Членство: International Parkinson and Movement Disorders Society (з 2007); World Federation for Neurorehabilitation (індивідуальний член (з 2009), президент національного товариства (з 2013); International Association of Parkinsonism and Related Disorders (з 2013); World Congress on Controversies in Neurology (член Міжнародної Наукової Наглядової Ради (2013-2016), Посол від України (2015-2016), Міжнародний почесний член (з 2017); European Federation of Neurorehabilitation Societies (президент національного товариства (з 2013), Член розширеної Президії (з 2015); Professional Practice Committee UEMS PRM Section and Board (делегат від України, з 2015).

248 друкованих праць (46 англійською мовою, 1 глава в міжнародному підручнику з неврології, співавтор Європейської Базової Навчальної Програми з нейрореабілітації)

Клінічні та науково-практичні інтереси: реабілітація, нейрореабілітація, МКФ та питання імплементації, спастичність (застосування ботулотоксину), хвороба Паркінсона та інші рухові розлади, вестибулярні розлади, головний біль, епідеміологія інвалідності внаслідок неврологічних розладів.

моб. тел: +38067 6308908

E-mail: volodymyrgolyk@gmail.com