Офіційний представник України у:

Голови відокремлених підрозділів

Білостоцький Антон Ігорович
Харківський ТФРМ
головний лікар ТОВ «Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини КІНЕЗІО» кандидат мед.наук
Інформація

Членство в асоціаціях
European Society for Sports Traumatology, Knee Surgery and Arthroscopy (ESSKA)
Українська асоціація ортопедів-травматологів
Українська асоціація лікарів фізичної та реабілітаційної медицини
Українська асоціація спортивної медицини, артроскопії та хірургії колінного суглобу

Лікар, кандидат мед.наук

Моб.телефон: 050 99-99-544
e-mail: aib.kinezio@gmail.com

Досвід роботи:
2019 – по тепер.час: головний лікар ТОВ «Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини КІНЕЗІО»
2019 – по тепер.час: лікар ФРМ «Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини КІНЕЗІО»
2017 – по тепер.час: лікар фізіотерапевт «Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини КІНЕЗІО»
2013 – по тепер.час: лікар ортопед-травматолог «Медичний центр фізичної реабілітації та спортивної медицини КІНЕЗІО»
2012 – 2018: Кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини, старший лаборант
2009 – 2012: Харківська лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги, кафедра Ортопедії та травматології Харківського національного медичного університету, аспірант кафедри
2008 - 2009: Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатності, ортопед-травматолог
2005 - 2008: Харківський національний медичний університет, інтернатура за спеціальністю хірургія

 
Мирослава Володимирівна Брикульська 
Кіровоградський ТФРМ
Кіровоградська обласна лікарня Завідувач фізіотерапевтичного відділення
Інформація
BRYKULSKA MYROSLAVA
Кандидат медичних наук
+39 067 520 44 65
Закінчила Одеський медичний інститут. Навчалася в аспірантурі на кафедрі фізіотерапії та курортології Харківської академії післядипломної освіти та здобула ступінь кандидата медичних наук. Лікар вищої кваліфікаційної категорії. Головний позаштатний спеціаліст з фізіотерапії ДОЗ ОДА. Старший викладач Кіровоградського медичного коледжу ім. Є.Й. Мухіна. Керівник та викладач курсів з фізіотерапії та масажу підвищення кваліфікації сестер медичних ЛПЗ Кіровоградської області.
 
Алла Борисівна Півник
Дніпропетровський ТФРМ
Завідуюча відділенням реабілітації, клінічної лікарні № 4, м.Дніпро; лікар ФРМ»
Інформація

Організатор та завідувачка відділення фізичної та реабілітаційної медицини КНП «Міська клінічна лікарня № 4» Дніпровської міської ради( з 2021-го року).
Лікар фізичної та реабілітаційної медицини(2019р.).
Асистентка кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини та валеології Дніпропетровського державного медичного університету.
Голова Дніпропетровського регіонального осередку ГО «УТФРМ»(2022р.).
Член Правління ГО «УТФРМ»(грудень 2023р.)
З 2023 року відділення фізичної та реабілітаційної медицини КНП «Міська клінічна лікарня № 4» Дніпровської міської ради є Центром реабілітаційної

 
Олександр Данилович Гавловський 
Полтавський ТФРМ
Генеральний директор Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт»
Інформація
Havlovskyi Oleksandr
Генеральний директор Приватного акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів «Миргородкурорт», заслужений лікар України, кандидат медичних наук зі спеціальності медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія
Моб. телефон: +380-50-4058000
Лікар вищої категорії з організації і управління охороною здоров'я Олександр Данилович має більше 50 друкованих науково-практичних робіт та навчально-методичних посібників. З 2006 року, під час роботи Гавловського О.Д. на посаді генерального директора підприємство стало лідером санаторно-курортної галузі України, а 17 жовтня 2013 року на сесії Генеральної Асамблеї Всесвітньої Федерації Водолікування та Кліматолікування (ФЕМТЕК) у Греції отримало вищу відзнаку міжнародної спільноти фахівців курортної справи -  звання «Кращий курорт світу».
 
Зінов'єва Катерина Олександрівна
Закарпацький ТФРМ
лікар ФРМ, фізичний терапевт
Інформація
Народилась 16.01.1979 в м. Ужгород
з 1996 по 2002 навчалась в Ужгородському національному університеті. Інтернатуру проходила в м.Львів за напрямком психіатрія.
з 2009 по 2011 навчалась в Львівськом державному університеті фізичної культури, факультет після дипломної підготовки, кафедра реабілітації
в 2012 пройша спеціалізацію по ЛФК і спортивній медицині.
в 2019 пройшла спеціалізацію по фізичній і реабілітаційній медицині в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
Також проходила різні курси і навчання по писхіатрії, психотерапії і фізичній і реабілітаційій медицині в Україні і закордоном(Австрія, Словенія, Словаччина, Німеччина, Австрія)
з 2003 по 2005 працювала в Берегівскій обласній психіатричній лікарні лікарем психіатром.
з 2005 по 2010 працювала в центрі олімпійської підготовки по зимовим видам спорту лікарем психіатром
з 2011 по теперішній час працювала лікарем ЛФК і спортивної медицини, а також фізичним терапевтом в різних державних і приватних центрах м. Ужгород: в закарпатському обласному клінічному центрі нейрохірургії і неврології., медичний центр"Покров", медичний центр "Плюсмед"
з 2019 працює лікарем ФРМ в Обласному клінічному центрі нейрохірургії і неврології."
 
Олена Євгенівна Алипова 
Запорізький ТФРМ
Доктор медичних наук, професор. Запоріжська обл
Інформація

Доктор медичних наук, професор, завідувачка кафедри загальної практики-сімейної медицини, гастроентерології, фізичної та реабілітаційної медицини ДЗ «ЗМАПО МОЗ України». Закінчила з відзнакою лікувальний факультет Запорізького державного медичного інституту. З 1988 по 1991 рр. навчалася в очній аспірантурі за фахом «Внутрішні хвороби» на кафедрі гастроентерології Запорізького державного інституту удосконалення лікарів (ЗДІУЛ) – з 2003 р. – Запорізька медична академія післядипломної освіти (ЗМАПО).

У 1992 році успішно захистила кандидатську дисертацію на тему «Взаємозвязок, діагностика і лікування дискінезій дванадцятипалої кишки та жовчовивідних шляхів хворих на хронічний некалькулезний холецистит та післяхолецистектомічний синдром» за спеціальністю – Внутрішні хвороби. З 1991 по 1993 рр. працювала асистентом кафедри гастроентерології ЗДІУЛ; з 1993 по 2018 рр. – на посаді спочатку асистента, з 2006 р. – доцента кафедри терапії, фізіотерапії і курортології (з 2010 р. – кафедра терапії, фізіотерапії, курортології і профпатології) ДЗ «ЗМАПО МОЗ України. У 2011 – 2014 рр. навчалася в очній докторантурі на кафедрі терапії фізіотерапії, курортології і профпатології ДЗ «ЗМАПО МОЗ України. У 2015 році успішно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук на тему «Клініко-патогенетичне обгрунтування комплексного відновлювального лікування і вторинної артеріальної гіпертензії у хворих похилого віку» (спеціалізована вчена рада при Одеському національному медичному університеті) за спеціальністю 14.01.33 – медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія. Має вчене звання професора кафедри загальної практики-сімейної медицини, гастроентерології, фізичної та реабілітаційної медицини ДЗ «ЗМАПО МОЗ України». З 19 вересня 2018 р. – завідувачка кафедри загальної практики-сімейної медицини, гастроентерології, фізичної та реабілітаційної медицини ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».

У 2019 р. пройшла спеціалізацію за фахом «Фізична та реабілітаційна медицина» у НУОЗУ ім. П.Л. Шупика. Викладає основні навчальні курси: цикли спеціалізації, стажування та тематичного удосконалення за фахом «Фізична та реабілітаційна медицина», «Фізіотерапія», «Гастроентерологія», «Загальна практика – сімейна медицина»; «Дієтологія», цикл інтернатури за фахом «Загальна практика – сімейна медицина». Має вищу лікарську категорію за фахом «Фізіотерапія» «Терапія», сертифікати лікаря за фахом «Фізична та реабілітаційна медицина», «Загальна практика – сімейна медицина», «Гастроентерологія», «Дієтологія». Алиповою О.Є. впроваджені в навчальний процес і клінічну практику понад 40 сучасних перспективних методик дослідження, методичних розробок, майстер- класів. Приймає активну участь у роботі професійних лікарських асоціацій різного профілю: терапевтів, сімейних лікарів, лікарів ФРМ, лікарів - фізіотерапевтів: ГО «УТФРМ», УАСМ (Українська асоціація лікарів сімейної медицини), Української гастроентерологічної асоціації. Алипова О.Є. є науковим керівником 2-х аспірантів – доктора філософії (кандидата наук) за фахом «Загальна-практика – сімейна медицина» та ФРМ. Є автором 280 наукових праць, з них 240 наукових та 40 – навчально- методичного характеру, у тому числі наукові публікації, включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science; 15 методичних рекомендацій, 4 навчальних посібників, 2 інформаційних листів, 5 патентів, 4 рацпропозицій, 2 монографії. Має сертифікат на володіння іноземною мовою (англійська) на рівні В2 з 2017 року.

З 2015 р. – член Спеціалізованої вченої ради Д 17.613.02 при ДЗ «ЗМАПО МОЗ України». Рішенням загальних зборів від 24. 02. 2021 р. обрана головою регіонального осередку ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини» по Запорізькій області. Член редакційної ради журналу «Український журнал фізичної та реабілітаційної медицини». Пройшла науково-педагогічне стажування з медичної реабілітації в Вільнюському медичному університеті (м. Вільнюс, Литва), 2018 р. Пройшла курс навчання на трьох професійних тренінгах – виїзних освітніх семінарах для викладачів ВНЗ України – спеціалістів з медичної реабілітації “Harmonization of Rehabilitation Services to Ukraine”, організованих експертами та викладачами Європейського борду Європейського товариства фізичної та реабілітаційної медицини (ESPRM) та Європейської спілки медичних спеціалістів (UEMS) за підтримки ГО «УТФРМ»: 2016 р., 2017 рр. – у м. Києві. Пройшла курс навчання на трьох виїзних професійних тренінгах «Реабілітаційних освітніх курсах», “Intensive Rehabilitation Training Course”, організованих спеціалістами з ФРМ із США (Медичний Коледж штат Вісконсин, м. Мілвокі) за підтримки МОЗ України, Трастового фонду НАТО, ГО «УТФРМ» 2017 р. (м. Київ); 2018 р. (м. Вінниця); 2019 р. (м. Львів). Нагороджена Почесними грамотами: Департаменту охорони здоров’я Запорізької ОДА, Управління охорони здоров’я Запорізької міської ради, листом Подяки Виконавчого комітету Запорізької міської ради, районної адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району, ДЗ «ЗМАПО МОЗ України».

 
Андрій Юрійович Кіх
Київський обласний регіональний осередок ГО УТФРМ
Інформація

Посада і місце роботи: начальник Військово-медичного клінічного
лікувально – реабілітаційного центру (м.Ірпінь)
Народився: 10.12.1976 р., м. Кам’янка-Бузька, Львівської області.
Освіта:
2001 р. – Львівський Державний медичний університет за спеціальністю
«лікувальна справа»;
2004 р. – Українська військово-медична академія за спеціальністю
«лікувальна справа»;
2019 р. – Національна академія державного управління при Президентові
України за спеціальністю «публічне управління та адміністрування»;
2021 р. – Національний університет охорони здоров’я України ім. П.Л.
Шупика пройшов курс спеціалізації за спеціальністю «Фізична та
реабілітаційна медицина»;
Вчений ступінь, вчене звання, спеціальне звання: кандидат медичних наук,
полковник медичної служби;
Державні нагороди України:
2019 р. – Присвоєно почесне звання «Заслужений працівник охорони
здоров’я» відповідно до указу Президента України №878/2019.
2022 р. – Нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня
відповідно до указу Президента України №220/2022

Разом з колективом авторів підготував монографію «Нові погляди на
медичне забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України та інших
військових формувань (за досвідом проведення антитерористичної операції)».

У співавторстві підготував 6 методичних рекомендацій для закладів охорони
здоров’я в системі Міністерства оборони України щодо організації системи
медичної реабілітації. Є автором більше 40 фахових статей. Приймав участь в
відпрацюванні 5 науково-дослідних робіт. Всі наукові роботи підготовані з
врахуванням стандартів проведення медичної реабілітації в США та в інших
провідних країнах, що входять в НАТО. Постійно співпрацює з зарубіжними
фахівцями з медичної реабілітації та був ініціатором проведення тренінгів
спеціалістами реабілітаційного профілю з командування Сухопутних військ
США в Європі на базі закладів охорони здоров’я в системі Міністерства
оборони України.

Адреса для відокремленого підрозділу: м. Київ, вул. Олександра
Довженка 2 оф. 59, ПП ЮК «МедЮр»

 
Ірина Володимирівна Рой 
Київський міський ТФРМ
Інформація

Рой Iрина Володимирiвна, завiдувач вiддiлом i клiнiкою реабiлiтацii Державноi установи"Iнститут травматологii та ортопедii НАМН Украiни".

Учений секретар iнституту. Заслужений лiкар Украiни.

Науковий керiвник понад 20 докторских та кандидатских дисертацiйних робiт. Реабiлiтацiйна клiнiка iнституту вiдповiдае сучасним европейским вимогам.

 
Петро Федорович Колісник 
Вінницький ТФРМ
Інформація

Зав. кафедри медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи

Вінницького національного медичного університету ім.М.І.Пирогова, професор,д.мед.н

Закінчив Вінницький медичний інститут ім. М.І. Пирогова у 1980 р. з відзнакою. Захистив кандидатську дисертацію у 1989 році у Вченій Раді при Харківському мед. Інституті.

Тема: «Пути повышения клинической эффективности нитратов у больных ишемической болезнью сердца». Докторську дисертацію захистив у 2002 році у Вченій Раді при Івано-Франківській медичній академії на тему: «Патологія хребта як ланка патогенезу захворювань внутрішніх органів та фактор їх резистентності до лікування». З 1988 року – асистент кафедри, з 1993 року – доцент. У 2004 році обраний професором кафедри, з 2008 року – завідувачем кафедри внутрішньої медицини №2, з 2013 року очолив кафедру медичної реабілітації та медико-соціальної експертизи. Грамота МОЗ України і премія (1998 р.). Під керівництвом захищено 3 кандидатських дисертації, 3 НДР кафедри, надруковано 177 статей і тез, 2 методичних рекомендації, 3 підручники, 3 монографії. 17 раціональних пропозицій, 23 патенти.

hystrix21@gmail.com
050-837-40-01
Юрій Олексійович Ромаскевич 
Херсонський ТФРМ
Інформація

Головний лікар Херсонського обласного центру здоров’я та спортивної медицини, доктор медичних наук, професор кафедри медико-біологічних основ фізичної культури та спорту Херсонського державного університету.

Заслужений лікар України (2015), Заслужений лікар Автономної республіки Крим (2001), Почесний працівник фізичної культури та спорту України, кавалер ордену «За заслуги» 3-го ступеню.

Голова науково-рекомендаційної ради Асоціації спеціалістів із спортивної медицини та лікувальної фізичної культури України.

С 2014 року член правління, голова Херсонського регіонального відділення Асоціації спеціалістів з фізичної та реабілітаційної медицини України. Заступник голови експертної Ради Національної медичної палати України, академік Академії медико-біологічних наук України. Є автором понад 200 наукових робіт в області внутрішньої медицини, медичної та фізичної реабілітації, спортивної медицини та лікувальної фізичної культури.

 
МАЛИХІНА Тетяна Ігорівна
Одеський ТФРМ
Інформація

Лиректор ДП «Клінічний санаторій ім.Горького» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» з 16.04.2007р.

кандидат медичних наук, Заслужений лікар України

Малихіна Тетяна Ігорівна працює в ДП “Клінічний санаторій
ім.Горького” ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» з 27.07.1989р., з 16.04.2007р. –

на посаді головного лікаря, а з 29.05.2019р. по теперішній час – на посаді
ректора Під її керівництвом санаторій щорічно є прибутковим.
Всі ці роки Малихіна Т.І. проводить велику медичну організаційну і
наукову роботу, спрямовану на підвищення якості санаторно-курортного
лікування, розвитку медичної реабілітації, приділяє велику увагу
покращенню харчування хворих, побутових умов для комфортного
відпочинку і лікування. Також вперше за багато років проведено капітальні
ремонти спальних корпусів, проведено капітальний ремонт старої будівлі
водогрязелікувальниці, яку перетворено на сучасний медико-реабілітаційний
центр Лечебниця Gorkogo з лікувальним басейном для проведення
кінезіотерапії та реабілітаційними залами з новітнім обладнанням, постійно
закуповується сучасна медична апаратура, що дозволяє не тільки постійно и
рівень обслуговування, лікування та оздоровлення громадян, але і умови
праці колективу.
Малихіна Т.І. постійно підвищує свій професійний рівень на курсах
підвищення кваліфікації за різною тематикою, вивчає медичну літературу,
приймає участь в семінарах і науково-практичних конференціях, в тому числі
міжнародних, розробляє і активно впроваджує нові методики діагностики і
лікування та медичної реабілітації.
В 2000р., не полишаючи роботи в санаторії, Тетяна Ігорівна активно
зайнялася науковою діяльністю в Українському науково-дослідному
інституті медичної реабілітації і курортології, опублікувала понад 70
опублікованих наукових робіт з актуальних питань гастроентерології і
медичної реабілітації, має 4 патента України. В 2004р. захистила дисертацію,
а 13.04.2005р. їй було присуджено науковий ступінь кандидата медичних
наук зі спеціальності “Медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія”.
Багаторазово була нагороджена Почесними Грамотами Одеської
обласної державної адміністрації за багаторічну плідну працю, вагомий
внесок у справу реабілітації і оздоровлення населення, Почесною Грамотою
Одеської обласної ради.
В 2008р. отримала Подяку Міністра охорони здоров’я України за
вагомий особистий внесок в розвиток системи охорони здоров’я.
В 2010р. визнана «Керівником року» за результатами міжнародного
економічного рейтингу «Ліга кращих».
Нагороджена орденом «Статус-нагорода «Професіонал галузі» за
професійне керування підприємством – лідером галузі (в 2008 і 2010 р.),
медаллю «Патріот України» за проявлений патріотизм та бездоганне
служіння Україні.
В 2011 р. нагороджена медаллю «За мужність та честь» за високий
професіоналізм та активну громадську позицію, гуманність, мужність, честь,
сердечне відношення до людей, що постраждали від аварії на ЧАЕС.
В 2012р. нагороджена медаллю «За заслуги» Союза Чорнобиля України
та медаллю Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я «За
охорону здоров’я нації».
В 2018р. нагороджена почесною відзнакою-орденом Комітету
Верховної ради України з питань охорони здоров’я «Медична слава України»
Нагороджена Почесною грамотою Федерації професійних спілок
Украни.

Користується повагою та авторитетом серед пацієнтів, колег і
підлеглих.

 
 Ніна Іванівна Олійниченко
Сумський ТФРМ
Інформація

Завідуюча фізіотерапевтичним відділенням КЗ СОР «Сумська обласна клінічна лікарня» – Олійниченко Ніна Євгенівна, позаштатний фізіотерапевт УОЗ Сумської ОДА, лікар фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, висококваліфікований організатор служби фізіотерапії лікарні та ЛПЗ області. В 1982 році закінчила Харківський медичний інститут, педіатричний факультет.

Загальний стаж – 32 роки. Стаж з фізіотерапії – 26 років.

Методи фізіотерапевтичного лікування, якими володіє : електротерапія, електродіагностика, магнітотерапія, ультразвукова терапія, пресотерапія, лікування поляризованим світлом, пелоїдотерапія, бальнеолікування. Окрім класичних методів фізіотерапії та нетрадиційних методів лікування, одна з небагатьох фахівців досконало володіє методом електроміостимуляції м’язів, який активно застосовує в практиці відділення. Тому впевнена, що завдяки можливостям сучасної фізіотерапії (будь то стимуляція нервів, периферичних м'язів і внутрішніх органів або стимуляція власного гормонального фону) можна вирішити більшість проблем.

У відділені використовує фізіотерапевтичні методи та сучасні фізіотерапевтичні технології, які широко і успішно застосовуються для лікування хворих стаціонару обласної лікарні.

 
Оксана Степанівна Полянська
Буковинський ТФРМ
Інформація

-професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету м.Чернівці, Україна

okspolyan@ukr.net
050-690-64-45

Завідувач кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я з 2002 по 2005р, з 2009р. по теперішній час-професор кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Буковинського державного медичного університету м.Чернівці, Україна

Захистила у 1992 році кандидатську дисертацію на тему “Состояние гуморальных регуляторных субстанций у больных острым инфарктом миокарда”, у 2000 році докторську дисертацію “Порівняльні аспекти розвитку, перебігу різних форм ішемічної хвороби серця та оптимізація їх лікування». В 2003 р. присвоєно вчене звання професора кафедри реабілітації, лікувальної фізкультури, спортивної медицини, фізичного виховання і здоров’я.

Напрямки наукових досліджень професора Полянської Оксани Степанівни присвячені оптимізації лікувальної тактики у хворих на ішемічну хворобу серця з супутнім хронічним обструктивним захворюванням легень та хронічної хвороби нирок на різних етапах медичної реабілітації шляхом використання алгоритмів індивідуалізованої медикаментозної та немедикаментозної терапії і нових методик фізичних тренувань.

Кількість наукових праць: загальна кількість друкованих робіт 450, авторських свідоцтва на винаходи 3, патентів на корисну модель 24, нововведень-2, монографії-3, підручники-3, посібники-6.

 
Ліва Тетяна Михайлівна
Черкаський ТФРМ
Інформація

Ліва Тетяна Михайлівна завідувач Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради» головний дитячий реабілітолог УОЗ ЧОДА Закінчила медичний факультет Запорізького державного медичного університету в 1998 році.

Трудова діяльність: 1998-2002 лікар швидкої медичної допомоги на станції швидкої медичної допомоги м. Черкаси
2002-2011 завідувач фізіотерапевтичного відділення реабілітаційно-оздоровчої поліклініки «Астра», лікар-фізіотерапевт
2011-2012 завідувач фізіотерапевтичного відділення КЗ «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради, лікар-фізіотерапевт
2012- по теперішній час завідувач Центру реабілітації дітей з органічним ураженням нервової системи КНП «Черкаська обласна дитяча лікарня Черкаської обласної ради», лікар-фізіотерапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар фізичної та реабілітаційної медицини, лікар-невролог дитячий другої кваліфікаційної категорії. Роб.тел.: (0472) 55-99-20 e-mail: livatm@gmail.com

 
Бакалюк Тетяна Григорівна
Тернопільський ТФРМ
Інформація

Доктор мед. наук, професор кафедри медичної реабілітації Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського

Лікар внутрішньої медицини. Лікар фізичної та реабілітаційної медицини. +380988364164 tanita5d@ukr.net bakalukth@tdmu.edu.ua

Закінчила Тернопільський медичний інститут в 1988 році. Пройшла інтернатуру з терапії. У 1997 році захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю «Ревматологія» на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування мікрохвильової резонансної терапії в лікуванні первинного остеоартрозу».

З 1999 року – асистент кафедри медичної реабілітації, з 2006 року – доцент кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини.

У 2017 році захистила дисертаційну роботу на здобуття наукового ступеня доктора медичних наук за спеціальністю «Медична реабілітація, фізіотерапія та курортологія» на тему «Оптимізація відновного лікування хворих на первинний гонартроз під час санаторно-курортного етапу реабілітації»

З 2018 року очолює Тернопільський осередок громадської організації «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини».

З 2019 року – професор кафедри медичної реабілітації.

У 2019 р. пройшла спеціалізацію і отримала кваліфікацію з спеціальності «Лікар фізичної та реабілітаційної медицини» на кафедрі фізичної та реабілітаційної медицини і спортивної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Є автором понад 140 робіт з медичної реабілітації. Клінічні та науково-практичні інтереси: мʼязово-скелетна реабілітація, реабілітація в педіатрії, легенева реабілітація, реабілітація учасників військових дій.

 
ГДИРЯ ОКСАНА ВАЛЕНТИНІВНА
Львівськаий ТФРМ
Інформація

Член Правління, доцент кафедри реабілітації і нетрадиційної медицини Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

У 2010 році захистила дисертацію за спеціальністю педіатрія. Має вищу кваліфікаційну категорію з педіатрії.

З 2014 року активно займається фізичною та реабілітаційною медициною, у 2015 – 2016 рр.. пройшла курс семінарів «Гармонізація реабілітаційної допомоги в Україні», які проводили експерти Європейського товариства фізичної та реабілітаційної медицини. З 2019 року є учасником та координатором від ЛНМУ імені Данила Галицького проекту від Офісу Агенції НАТО з підтримки та постачання в Україні «Створення навчальної програми з фізичної та реабілітаційної медицини (ФРМ) для лікарів України»

 
Катерина Олегівна Загородня
Івано - Франківський ТФРМ
Інформація
Лікар, завідувач відділення «молодої» реабілітації, стаж роботи в реабілітаційній медицині 4 роки. Догляд, зосереджений на пацієнті, викликає співчуття та доброзичливе ставлення. Маю велике бажання швидко вдосконалюватися та використовувати нові знання, щоб допомагати людям, враховуючи складну ситуацію в Україні зараз – це пріоритет номер один.
 
Ірина Іванівна Лірник
Трускавецький ТФРМ
Інформація

Медична директорка Медичного Реабілітаційного Центру «Модричі», Львівська область, Лікар фізичної та реабілітаційної медицини(2019р.)

 
Кадін Ілля Михайлович
Чернігівський ТФРМ
Інформація
1977 р-н
2000 р закінчив Буковинську медичну академію ,факультет лікувальна справа
2001 спеціалізація неврологія( вища категорія з 2009р)
2020 спеціалізація ФРМ
2001-2013 працював невропатологом в відділенні неврології ЧМЛ 4 м Чернігів
З 2013 завідувач реабілітаційного відділення ЧМЛ 3
З 2021 лікар ФРМ реабілітаційного відділення ЧМЛ 3
 
Солобчук Олександр Олександрович
Волинський ТФРМ
Інформація

Солобчук Олександр Олександрович, народився 22 червня 1988 року
в смт. Маневичі Волинської області (Україна).
З 1994р. по 2005р. навчався у НВК "Маневицька ЗОШ I-III ступенів №2-
гімназія". В період навчання у школі брав активну участь в художній
самодіяльності, відвідував спортивні гуртки та секції.
У 2005 році вступив до Вінницького національного медичного
університету ім. М.І. Пирогова на факультет лікувальна справа В 2011 році
закінчив навчання та отримав кваліфікацію лікаря.
З 2011р. по 2014 рік проходив інтернатуру на базі Львівського
національного медичного університету ім. Д. Галицького, успішно склав
іспити та отримав сертифікат лікаря спеціаліста – хірургія.
Із серпня 2014 року працював лікарем хірургом Луцького центру
первинної медичної допомоги №3. За сумісництвом з серпня 2014 року
працював викладачем кафедри хірургії Ківерцівського медичного коледжу.
В липні 2015 року Луцьким міським військовим комісаріатом був
мобілізований на військову службу. Останню проходив у Державній
прикордонній службі України на посаді лікаря (лікар-терапевт) відділення
охорони здоров'я з медичним пунктом.
З серпня 2017 року по серпень 2018 року проходив службу в зоні
проведення АТО та ООС на посаді начальника медичного пункту окремої
бойової прикордонної комендатури «Волноваха» Донецького прикордонного
загону. Нагороджений відзнакою президента за участь в АТО, отримав статус
учасника бойових дій.
У 2019 року був звільнений з військової служби по закінченню контракту.
З січня 2020 працюю в КП Луцький центр ПМД центр реабілітації УБД,
спочатку на посаді лікар ФРМ стажист, після проходження курсу
спеціалізації у НМАПО переведений на посаду лікар ФРМ, завідував
відділення, працюю на цій посаді по даний час.
Тел. моб. 0979077412